İşletmeler İçin Firewall;
Saldırı Önleme Sistemi URL/Web Filtreleme Sistemi Dos/DDos Atak Koruması Uygulama Kontrolü

Güvenlik özellikle bilişim alanının olmazsa olmazlarından bir tanesidir. Mutlaka doğru güvenlik sağlanmalı ve profesyonellik olabilecek en üst seviyede korunmaya çalışmalıdır. Güvenlik ancak katı ve doğru kurallar ile sağlanabilir. Aynı zamanda buna ek olarak sağlanan güvenliğin yeni gelişimleri kapsayacak şekilde esneyebilmesi de en büyük avantajlardan bir tanesidir. Yeni nesil güvenlik duvarlarında merkezi yönetim, esnek genişleme kabiliyetleri, yüksek ve farklı ağ arabirim destekleri ile sanal, bulut ve fiziksel altyapılarda çalışabilme imkanları bulunmaktadır.

işlermeler için firewall

Ağınızı Kontrol Altında Tutun

Otomatik olarak yüzlerce bilinmeyen, gizlenmeye çalışan ve özelleştirilmiş Windows ve Mac uygulamalarından istediklerinize öncelik atayın ve istemediklerinizi engelleyin. Bulut Uygulamaları Görünürlüğü özelliği tüm tarayıcı uygulamalarını tanımlar ve yetkisiz erişimleri belirler. Bu sayede risk altında olan verinin hızlı ve kolayca kontrol altına alınmasını sağlar.

SOPHOS Firewall


Fidye yazılımı, kripto madencilik, botlar, solucanlar, sızmalar, güvenlik gedikleri ve ileri düzey ısrarcı tehditler gibi en son ileri düzey tehlikelere karşı en iyi korumayı sunar.


ÜRÜNLERE GİT

WATCHGUARD Firewall


Güçlü güvenlik, esnek yüksek bağlantı noktası yoğunluğu, yedekli güç kaynakları ve performans dağıtılmış hub ve bağlı tip dağıtım senaryoları için ideal çözümler haline getirir.


ÜRÜNLERE GİT

AVRESTOR Firewall


AVRESTOR UTM ürünleriyle bir raf ürününden ziyade konfigürasyonu; ihtiyaçlarınıza ve alt yapınıza özel şekilde hazırlanmış, kapsamlı bir güvenlik ürününe sahip olursunuz.


ÜRÜNLERE GİT
DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Firewall Ürünleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.