Kurumsal bakım anlaşması nedir ?

İşletmeler içerisinde bir çok bilgisayar, donanım ve bunlara bağlı çevre bileşenleri bulunmaktadır. Kurumsal bakım anlaşmasının temeli buradan başlamaktadır. Sisteminiz içerisinde meydana gelebilecek herhangi bir arızadan kaynaklı sorunlarda teknik servis veya yedek parça tedariği bulmak konusunda zaman ve maliyet harcaması yapmak durumunda kalıyorsunuz. Bu gibi durumlarda oluşan zaman kayıplarının yanında ortaya çıkan yüksek miktarda ki faturalandırmalar işletmeniz için yüksek maliyetler oluşturuyor. Anlık çözüm olarak nitelendirdiğimiz bu gibi olaylar bir süre sonra tekrar ederek kendi sorunlarını ortaya çıkarmaya başlıyor.

Tüm bu sorunların önüne geçebilmek için Deskport bünyesinde bulunan bakım çalışma ekibi maliyet ve zaman kaybını belirlenen periyodik bakım sistemleriyle ortadan kaldırıyor. Periyodik bakım çalışmaları ile işletme içerisinde ki donanım ve çevre bileşenlerinin analizleri ve ihtiyacı olan bakım tabloları belirleniyor ve süreç bu bakım sistemine göre ilerlemeye başlıyor.

Neden kurumsal bakım anlaşmasını öneriyoruz ?

Kurumsal bakım anlaşmalarının işletmeler açısından bir çok faydası bulunmaktadır. Bunlardan bir kaçı;

  • Sorunun türüne göre uzaktan bağlantı ile hızlı çözüm.
  • Arızaların önüne geçilmesi ile zaman tasarrufu.
  • Verilerin periyodik olarak yedeklenmesi sağlanır.
  • Donanımsal ve çevre birimlerine uygun fiyat çözümü.

Kurumsal Bakım Anlaşması Hizmet Listesi

Deskport olarak uzman kadromuz ve gelişmiş teknoloji alt yapımız sayesinde kurumsal bakım anlaşması ile periyodik olarak tüm bakımları uyguluyoruz. İhtiyacınız olan bir çok hizmeti sağlamaktayız. Hizmet çeşitlerini ve almak istediğiniz bakım anlaşması türlerini bizimle iletişime geçerek değerlendirebilirsiniz.

AYLIK BİLGİSAYAR BAKIMI

Şirket içerisinde bulunan bilgisayarların güncellemelerinin tammalanması, donanımsal kontrolü, yazılımsal sorunların giderilmesi ve oluşabilecek sorunların tespitini kapsayan geniş bakım hizmetidir.

VİRÜS ve SPY GÜVENLİĞİ

İşletme içerisinde bulunan bilgisayar ve elektronik donanımların virüs tasaramaları ve gerekli güvenlik önlemlerin kontrolü varsa güvenlik önlemlerinin alınması ve bunların raporlanmasının sağlanmasıdır.

OTOMATİK YEDEKLEME

İşletme içerisinde ki verilerin herhangi bir sorunla karşılaşıldığında kaybolmaması veya veri kaybının önüne geçilmesi için otomatik yedekleme sisteminin oluşturulması ve kontolünü kapsayan hizmettir.

SERVER KURULUMU ve DESTEK SAĞLANMASI

İşletme yapısına göre değişen bir çok yazılım ve bu yazılımların gerekli şekilde çalışabilmesi için server kurulumu yapılması bunun doğru ve stabil çalışması için periyodik olarak bakım hizmetinin sağlanmasıdır.

STATİK IP ve DNS HİZMETİ

Şirket veya kamu kuruluşları statik ıp hizmeti ile özel bir ıp adresine sahip olur ve daha hızlı bir internet erişimi elde eder cihazlarınızın arasında ki veri iletişimi hızlı kılar güvenliği sağlarsınız.

NETWORK KURULUMLARI

Bir çok şirket bakım, güncelleme ve diğer ihtiyaçların yanıjnda ne yazık ki ağ kurulumlarını farklı yüklenicilere yaptırarak maliyet ve zaman kaybına uğramaktadır. Deskport ağ kurulumu ve destek hizmeti ile yanınızda.

TİCARİ ve SEKTÖREL YAZILIMLARIN KURULUMU

İşletmeniz için ihtiyacınız olan bir çokkurumsal yazılımı sizin için uygun fiyatlara temin ediyor ve eğitim desteğini sağlıyoruz. Muhasebe, İnsan Kaynakları ve iş planlama süreçleri yazılımlarınde destek için buradayız.

KURUMSAL E-POSTA DESTEĞİ

Kurumsal bakım anlaşması ile elde edeceğiniz bir diğer önemli özellik ise kurumsal e-postaya sahip olabileceğinizdir. Kurumsal e-posta ile yüksek güvenllikli e-poslatalar kullanacak ve yedekleme sorunlarıyla uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

ONARIM ve CİHAZ DEĞİŞİMİ

Donanımsal cihazların onarılması ve değişikliği işlemlerinde iyi bir fiyat avantajına sahip olacağpınızı biliyor musunuz ? Kurumsal bakım anlaşmaları ile donanımsal ve çevre birimleri cihazlarınızın onarımını uygun fiyata gerçekleştirmekteyiz.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Kurumsal bakım anlaşması ile ilgili daha fazla bilgi için bize ulaşın.