Özel fikirlere özel işler.

ÖZEL YAZILIM

İşletmenizin ve ihtiyaçlarınızın gerçekleşmesine yönetil özel proje hizmetleri vermekteyiz.


Özel yazılımda sihirli parmaklar.

Özel yazılım hizmeti işletmelerin mevcut üretilmiş standartlar yazılımlar dışında iş yapısına özgü ve ihtiyaçları doğrultusunda oluşturulmuş olan uygulamalardır.

Özel yazılımın en büyük avantajı her işletmenin hem farklı iş organizasyon şekilleri hem de farklı iş yapış şekilleri bulunması sebebiyle, işletmelerin ortak özellikleri baz alınarak hazırlanan standart yazılımlar problemleri çözmede yüzeysel çözümler sunmaktadırlar. Bu nedenle işletmeler uluslararası ve yerel işletmelerle rekabette özel yazılım avantajlarını kullanıp rakiplerinden farklılaşarak karlılıklarını artırırlar.

Özel Yazılım Hizmetlerimiz

Deskport olarak uzman yazılım geliştirme kadromuz ve gelişmiş teknoloji alt yapımız sayesinde işletmenize yönelik tüm yazılım çözümlerinin üstünden geliyoruz..

ÖZEL YAZILIM GELİŞTİRME

Özel yazılım geliştirme hizmeti masaüstü, web tabanlı uygulamalar ve mobil çözümler için geliştireceğimiz projeleri kapsamaktadır.

MRP ve ERP ENTEGRASYONLARI

İşletme içi kullanılmakta olan yazılımlar için oluşturulacak olan uygulamalardır. Logo, Netsis, Mikro gibi ERP ve MRP'ler için çözümler.

BLOK ZİNCİR ÇÖZÜMLERİ

Multimedya, haberleşme, web arayüzü gibi alanlarda geniş ölçekli veri transferi yapılmaktadır bu verilerin dışında değer atfettiğimiz varlıkları da transfer etmemizi sağlayan dağıtık bir veritabanı çözümüdür.

YAPAY ZEKA ÇÖZÜMLERİ

İşletmeniz için özel olarak hazırlanacak yapay zeka çözümleri sayesinde büyük verilerin işlenmesi ve kararların alınmasında kararlılık sağlayacak özel uygulamalardır.

NESNELERİN İNTERNETİ

Sokak aydınlatma işlemlerinden, akıllı ev ve akıllı bina çözümlerine kadar nesnelerin birbiriyle senkronize ve planlamalı şekilde çalışmasına dair tüm çözümler.

BÜYÜK VERİ ÇÖZÜMLERİ

Gerçek zamanlı rapor ve sorgulamanın yanında anlık faaliyetler ve analizlerin değişim, dönüşüm gibi faktörlerinde uygulandığı büyük veri madencilik çözümleridir.

ISO 27001
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 27001 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

ISO 27701
Kişisel Veri Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 27701 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

ISO 9001
Kalite Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 9001 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Özel yazılım projeleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.