Reklamlarında zirvesinde olmak ister misin ?

GÜÇLÜ SEO


%100 Organik seo ile arama motorları reklam harcamalarınızı hafifletmenin çözümü Deskport teknolojisinde.


Zirvede olmak nasıl mümkün ?

SEO neden gerekli?

Arama motorları optimizasyonunda ve sosyal medya reklamcılığındaki önemli gelişmelere ne kadar ayak uyduruyorsunuz beraber bakalım mı ?

Arama motorları optimizasyonu diğer adıyla " SEO " web sitelerimiz için temel karşılanması gereken ihtiyaçlarından bir tanesidir. Ne yazık ki arama motorları reklamları ve sosyal medya reklamları bir çok şirketin zirvede kalmasına olanak sağlamıyor. Bu yüzden bizi " SEO " için tercih eden müşterilerimizin tek ortak sorunudur. SEO ve reklam yapısı birbirinden farklı şekillerde çalışan işlemlerdir.

Zirve için neler lazım.

Başarılı Seo İçin Temel Faktörler

SEO' nun temel faktörlerinin arasında her zaman anlaşılabilir, basit ve uygun şekilde hazırlanmış web sitesinin olduğu gereksinimidir. SEO için yapılan bir çok çalışma ne yazıkki suistimal edilmekte ve belirli bir takım çalışmaların yanında daha diğer eksikliklere fazla verilmemekte şirketler ve markalar mağdur edilmektedir.

%100 UYUMLU TASARIM

Tüm web sitesinin çalışmaları tüm platform (Mobil, Masaüstü, Dizüstü, Tablet) ve ekran çeşitlerinde %100 uyumlu olarak çalışması gerekmektedir.

ÖZGÜN İÇERİK

Web sitenizde yer alan içeriklerin ve yazıların tamamen size ait ve özgün olarak hazırlanması gerekmektedir. Aksi takdirde arama motorları sitenizi ve içeriklerinizi güvensiz olarak işaretleme yapacak ve sıralama listesine almayacaktır.

KIRIK LİNKLER VE 404 SAYFASI

Web sitenizde ki içerikler ve görseller birbiriyle bağlantılı olmalı ve ulaşılan linklere sahip olması gerekmektedir. Arama sonuçları için oluşturacağınız " 404 Hata Sayfası " bağlantısı arama fonksiyonu için kullanıldığına dikkat edilmelidir.

SUNUCU YAPISI

Web sitenizin güvenli bir sunucuda bulunması işletmenizin ve gizliliğini korumak amaçlı olarak değil seo olarakta büyük bir bağlantısı bulunmaktadır.

GÜNCELLİK

Web sitenizin içeriklerinin düzenli olarak güncellenmesi, eklenmesi veya değiştirilmesi seo üzerinde oldukça etkisi vardır. Güncel olmayan veriler arama motorları tarafından etkisiz olarak gözetime alınmaktadır.

WEB SİTE MİMARİSİ

Web sitenizin kategori yapıları, içerik bağlantıları ve diğer hizmetler koşullarının bağlantıları dahil web sitenizin hangi mimari üzerine yapıldığı oldukça etkilidir. Doğru bir mimari şekil ile çalışılmayan web siteleri ne yazıkki seo yapısı için yetersiz olmaktadır.

SEO Sürekli Canlı Tutulmalıdır

Web sitelerinin seo çalışmalarında bir çok etken faktör bulunmasının yanında seo işlemi sürekli güncelleme olarak gerçekleştirilen bir hizmet biçimidir. Bu hizmetler biçimine gerçek kullanıcı ziyaretlerinin (organik) trafik oluşturması önemli bir faktördür. İnsanların şirketinizi ve hizmetlerinizi tanıması onlara sağlayabileceği faydalar dahil web site içerisinde kalacakları süre bile seo açısından önemlidir.

Gerçek Cevabı Bulmak

SEO hizmeti kısa süreli çalışmalar içerisinde yer alan uygulamalar değildir. Çoğu zaman müşterilerimiz ne yazık ki birinci sayfa ve birinci sırasına yerleşim sağladıklarında hizmetlerini durdurma kararı alıyorlar. Hizmet durdurma kararı alındıktan sonra web sitelerinin trafik bağlantıları ve diğer güncelleme işlemleri tabikide duraksıyor ve güncelliğini kaybetmesi nedeniylede tekrar ilk zaman ki pozisyonlarına dönüyorlar. Kalıcı seo çalışmaları Deskport ile mümkündür. Bunun süresi web sitenizin şuanki güncelliği, durumu ve tanınabilirliğinizdir.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

SEO projeleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.