%100 Veri Gizliliği ve Güvenliği

VERİ KURTARMA

En zor koşullar altında kalmış olan verilerinizi bile kurtarma oranında %100' e yakın başarı.


Anılarınız ve işletme bilgileriniz bizim için değerlidir.

Neden Deskport veri kurtarma ?

  • %100 veri gizliliği ve veri güvenliği sağlayıcılığı.
  • En kritik hasarlı verilerin bile kurtarılması.
  • Dikkatli analiz ve raporlama sonucu uygun fiyat.
  • Profesyone hizmet ekibi ile medyalarınızda ki kritik hasarları geri alma.
  • Veri kurtarma, veri silme, veri kopyalama, şifre çözme ve veri analizi işlemleri.

HDD veri kurtarma

RAID veri kurtarma

SSD veri kurtarma

NAS veri kurtarma

Bellek veri kurtarma

Tablet - Telefon veri kurtarma

Geçmişi değil ma anılarınızı her zaman getirebiliriz.

Veri Kurtarma Hizmetleri

Deskport olarak uzman kadromuz ve gelişmiş teknoloji alt yapımız sayesinde veri kurtarma hizmetini bşarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz.

HDD Veri Kurtarma

HDD üzerinde gerçekleşen fiziksel hasarlar, darbeler, sıvı temasları, yanık hasarı, kullanıldığı ortamın aşırı sıcak ve tozlu olması, elektrik kesintisi, işletim sisteminin yeniden kurulması, dosya silme, format atma, başka formata dönüşme, sistem geri yüklemeleri gibi gerçekleşmiş olaylar için hard disklerden veri kurtarma işlemleri yapılabilmektedir.

RAID Veri Kurtarma

RAID veri kurtarmada önemli olan ilk şey dizinizi onarmaya veya yeniden yapılandırma işlemi Rebuild yapmaya çalışmayın. Doğru yapılmayan Rebuild, yanlış şerit blok büyüklüğü veya disk sırası, verilerinizin kalıcı olarak hasar görmesine neden olmaktadır. RAID dahil bir çok veri kurtarmada yapmanız gereken ilk şey işi uzmanına teslim etmek için herhangi bir işlem yapmamaktır.

SSD Veri Kurtarma

SSD, hdd gibi içerisinde hareketli parçalara ve okuma yöntemine sahip olmadığından diğer disk türlerine göre bozulma ihtimalleri düşüktür. SSD'ler yapıları itibariyle veri kurtarmada zor olan bunun nedeni ise kriptolu (şifreli) üretilmesi sebebiyle bazı SSD’lerden statik elektriklenme ve manyetik alana maruz kalma sonrasınde veri kurtarma işlemi yapılamamaktadır.

NAS Veri Kurtarma

NAS sunucu aygıtlarıyla birbirlerinden ayrı bir şekilde pek çok hdd' yi birbirleriyle entegre bir biçimde bağlanması ile meydana getirilmiş olan, büyük veri depolama alanları oluşturup bunlardan yararlanmamızı sağlayan ürünlerdir. Her zaman veri kurtarma işlemlerinin tamamında zamanında yapılacak olan ilk müdahale kritik önem taşımaktadır.

BELLEK Veri Kurtarma

Bellekler doğru kullanılmaması, elektrostatik boşalma durumunu yaşaması veya virüs saldırıları sonucu verilerin kaybı söz konusu olabilir. Belleklerin diğer depolama oranlarına göre veri kurtarılması durumları daha etkili sonuçlar verebilmektedir. Burada tekrar hatırlatmak isteriz ki veri kurtarma hizmetinde mutlaka profesyonel bir ekipten yardım almanız gerektiğidir.

TABLET - TELEFON Veri Kurtarma

Günümüzde cep telefonlarına nazaran tabletler daha az yedeği alınan kullandığımız cihazlardır. Düşme, sıvıyla temas, darbe alma ve yanıcı hasar oluşması durumuyla sıklıkla bizi tercih eden müşterilerimizin imdadına her zaman yetiştik. Tüm etkenler baz alındığında ulaşılabilir bir hafıza temeli eğer varsa verilerinizi kurtarmamız her zaman mümkün olmaktadır.

ISO 27001
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 27001 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

ISO 27701
Kişisel Veri Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 27701 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

ISO 9001
Kalite Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 9001 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Veri kurtarma hizmeti ile ilgiliş bizimle iletişime geçebilirsiniz.