Her zaman bir çözüm vardır.

WEB YAZILIM

Deskport olarak web sitesi yazılımlarında her zaman çözüm olduğunu kanıtlıyoruz.


Web sitenizi güçlendirmek mi istiyorsunuz ?

Web Yazılım Çözümleri

Bir web yazılımı yaptırmak istediniz fakat güvenli, uygun fiyatlı ve hızlı çalışan bir sistem olacağından nasıl emin olacaksınız?

Web sitenizi güçlendirmek mi istiyorsunuz ?

Web Yazılım Çözümleri

Sizi sadece biz iyi anlıyor ve en iyi biz çözümlüyoruz. Bu yüzden Deskport bünyesinde yer alan yazılım uzmanlarımız web sitenizin içerisinde çalışacak olan özel istek projelerini hazır yazılım anlayışından uzak durarak sıfır mimari yazılım şeklinde gerçekleştiriyor. Unutmayın siz " özelsiniz".

ÖZEL PROJELER İÇİN BİZİMLE İLETİŞİME GEÇ
İşletmenin tüm ihtiyaçlarına doğrudan çözümler.

Web Yazılım Hizmetlerimiz

Karmaşaya değil çözümüne ihtiyacımız var diyenler.

WEB YAZILIM

Büyüyen işinizle ilgili önemli bir gelişme katettirecek bir yöntemin web sitenizde devreyegirmesini isteyebilirsiniz. Web sitenizin arka planında çalışabilecek olan bu web yazılımı sayesinde istediğiniz web yazılım projelerini gerçekleştiriyor veya hazır olan kullanımda ki web yazılımınızı geliştiriyoruz.

Bildiklerinizi unutun !

WEB UYGULAMA

Sadece kendi işiniz ile ilgili olarak değil ürün ve hizmet sektöründe fark yaratacak bir özel web yazılımı yaptırmak istediniz fakat şu ana kadar proje tekliflerini istediğiniz hiç bir firmadan destek alamadınız mı? Merak etmeyin uzman kadromuzla özel yazılım projelerini gerçekleştirmek için burada.

Çığır açacak fikirler için.

ÖZEL YAZILIM

Sadece kendi işiniz ile ilgili olarak değil ürün ve hizmet sektöründe fark yaratacak bir özel web yazılımı yaptırmak istediniz fakat şuana kadar proje tekliflerini istediğiniz hiç bir firmadan destek alamadınız mı ? Merak etmeyin Deskport uzman yazılımcılarıyla özel yazılım projelerini gerçekleitrmek için burada.

Deskportun artısı ne olacak ?

Uzmanından Yazılım

  • Web servislerini yormayan yazılım projeleri.
  • Anlaşılabilir ve dinamik bir kod yapısı.
  • Uygulama ve özel yazılım konusunda açıklanabilir destek.
  • Hizmet sonrası yazılım sistem performansı izleme ve geliştirilmesi.
  • %100 güvenli koruma ve telif hakkı imkanı koşulları.

Yazılım Sonrası Destek

Web yazılım çalışmaları tamamlandıktan ve web siteniz performansınız ve sonra ki çalışmalarımız asla sona ermiyor. Gerekli tüm konularda Deskport web yazılım sonrası güncellemeleri ve işletmenin web yazılımının nasıl daha etkin kullanılması gerektiği konusunda hizmet ve destek vermeye devam ediyor.

İzleme, Yönlendirme ve Kalıcılık

Yazılım performansı ve dinamik çalışılırlığı gerçekleştirilen web yazılımlarının kullanıcılarına daha kolay anlaşılabilir olarak geliştirilebilmesi ve rekabetçi hale gelmesi için Deskport destek vermeye devam ediyor. Kullanıcı istatistiklerini toplayan Deskport tamamladığı web yazılım projeleriyle kapsamlı bir performans inceleme periyodu uygulamaktadır.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Web yazılım projeleri ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.