Verilerinizi Yedeklemenizin Size Faydası Nedir?

Veriler işletmenin veya kurumun iş yapış biçimlerini değiştiren, geleceğe dönük kararlar almasını sağlayan ve geçmişteki tecrübelerinden yararlanılan bilgilerdir.

Yedekleme ve güncelleme hizmetleri sizin iş akış biçimizin değişmesi engellemenin yanında büyük ölçekli maddi ve zaman zararlarından kurtaracak olan bir hizmet şeklidir. Yüzde yüz veri gizliliği ilkesi ile çalışan bu hizmet ile verilerinizi oluşabilecek tüm olası kötü senaryolara karşı koruma altına almaktadır. Bu hizmeti almadığınız durumlarda verileriniz eğer yedekli veya güncel değil ise veri kurtarma hizmetlerine ödeyeceğiniz rakamlar ve bunun işinize yansıyacak etkileri çok daha büyük zararlar olacaktır.

Yedekleme ve Güncelleme Hizmetleri

Acronis Yedekleme Üst Düzey Güvenlik İlkesi!

Acronis Bulut Yedekleme kapsamlı, basit ve uygun maliyetli, yerel ve bulut yedekleme / kurtarma çözümüdür. Müşterilere veri koruma sorunlarını çözmek için sunulan bir hizmettir. Acronis AnyDATA Engine gücünden yararlanarak, herhangi bir kaynaktan gelen verileri yedekler ve herhangi bir hedefe ve sisteme kurtarır. Oldukça özelleştirilmiş, eksiksiz ve güvenilir bir hizmet sunar.

Acronis Bulut Yedekleme

İşletim Sistemi Desteği

Microsoft Windows® 10, Microsoft Windows Server® 2016 Tech Preview 4, VMware vSphere® 6, Linux® kernel (4.4'e kadar) ve Red Hat Enterprise Linux® 7.x işletim sistemleri için eksiksiz destek sağlar.

KVKK Yasasına Uygundur!

Acronis Yedekleme Kişisel Verilerin Korunması Kanununda yer alan ve veri işleyen sorumlularının verilerinin yurtiçinde tutması zorunluluğu kapsamındaki maddesine ve şartlarına uygundur.

Otomatik Hizmet Yönetimi

Acronis Bulut Yedeklemede, Firmalar aldığı veri yedeklerinin kotalarını ve yedekleme uyarılarını daha iyi yönetmelerine imkan vererek, onlara zaman kazandırır ve verilerini sağlıklı bir şekilde tutmalarına yardımcı olur.

Self Servis Yedekleme

Yedekleme işleminin ilerleyişini izleme, ajan kurulumunun ardından sadece tek bir tıklama ile makinaları koruma gibi özelliklerle son kullanıcıların yedekleme sürecini daha fazla kontrol edebilmesine imkan sağlar.

DETAYLI BİLGİ

ISO 27001
Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 27001 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

ISO 27701
Kişisel Veri Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 27701 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

ISO 9001
Kalite Yönetim Sistemi

Hizmetlerimizi Uluslararası ISO 9001 Kalite Standartlarına Uygun Vermekteyiz.

%100 Güvenli Veri Yedekleme


Verileriniz Deskport ekibi tarafından özel şifreleme algoritmalarıyla korunmakta olan depolama alanlarına, serverlara veya harici depolama aygıtlarına düzenli aralıklarla yedeklenir ve kullanıcı gizliliği açısından sadece sizin taahüdünüzle verilere erişim sağlanabilir. %100 veri yedekleme hizmeti ile sizin dışınızda herhangi bir ikinci veya üçüncü şahıslar bu verilere erişemez.

%100 Güvenli Güncelleme


İşletmeniz içerisinde yer alan tüm yazılımsal ihtiyaçları bulunan donanımların güvenli bir şekilde yedeklemeleri alındıktan sonra güncelleme işlemi yapılır. Bunun nedeni güncelleme esnasında oluşabilecek olan tüm olası senaryolara karşı verilerin gizliliğinin ve güncelleğinin korunmasıdır. Güncelleme işlemleri sunucular, donanımlar, bilgisayarlar veya işletmeye ait mobil telefonlar ile uygulamalar olabilir.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Yedekleme ve güncelleme hizmeti ile ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz.