Hakkımızda

  • Sektörde "Kurumsal İnternet Hizmetleri" ve "Dijital Pazarlama Hizmetleri" olarak başladığı bu zaman yolculuğunda teknolojinin her geçen gün gelişmesi, gelişen teknoloji ile birlikte her geçen gün alanında uzman kişiler ile büyümeyi ve kaliteli hizmet vermeyi benimsemiş ihtiyaç duyulan bilgi teknolojileri konularında 10 yıldır değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Yazılım ve donanım olarak Yetkili Bayilik Ağı ve Çözüm Ortaklığını sürdürdüğümüz teknoloji firmaları ile sektörel tüm ihtiyaçları karşılamakla birlikte bu alanda proje danışmanlığı ve yöneticiliğini de aktif olarak sürdürmeye devam etmektedir.
  • İnternetin hayata girmesiyle başlayan ve her geçen gün daha tehlikeli gelişmekte olan siber saldırılar ve hackerlara karşı alanında uzman kadrosu ve çözüm ortakları ile müşterilerine siber güvenlik alanında üst seviye koruma sağlamakla birlikte yetki ve erişim iznine sahip tüm (dosya, veri, bilgi ve belgelerin) özel şifreleme ile korumasını sağlayarak gelebilecek saldırılara karşı tüm önlemlerini sağlamaktadır.
  • Deskport Bilişim olarak siz değerli müşterilerimize "KVKK ve ISO 27001" konularında alanında uzman baş denetmen ve eğitmenler ile eğitim hizmetlerini sağlıyor ve süreçteki teknik ve donanımsal eksikliklerini tamamlamaktayız.

Görevimiz

Desktek bekleyen ve destek ihtiyacı olan tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çalışıyoruz. Bilişim ihtiyaçları için gelişen teknolojiyi takip ediyor ve yeni teknolojiler geliştirmek için çalışıyoruz. Deskport olarak biz müşterilerimize küresel medeniyetin en son teknolojik gelişmeleri hizmetlerini sunuyoruz.

ÇÖZÜMLERİMİZ

GELECEĞİMİZ

Teknolojinin tüm alanlarında gelişimi desteklemek ve bunun için çalışmak bizim için hayati önem taşıyor. Tüm çözümlerin tükendiği noktada bile bulunan tüm teknolojik imkanları kullanarak siber gücü sağlamaktır. Teknolojinin liderliğine ulaşmamız hiç bir zaman geç değildir, yeterki azim ve kararlılıkla sonuca ulaşalım.

REFERANSLARIMIZ

GELİŞEBİLİRLİK

Gelişmeyi ve geliştirmeyi kısaca gelişimin üzerinde duruyoruz. Deskport teknolojinin her alanında geliştirme gücüyle temsil simgesidir.

ERİŞEBİLİRLİK

Teknoloji tüm insanlığın ortak paydaşıdır ve teknolojik imkan ve koşullara tüm kurum ve kuruluşlar ihtiyaçları olduğu anda bu imkana erişebilmelidir.

ÇÖZÜMLÜLÜK

Deskport için bilişim dünyasında çözümlenebilir olmayan herhangi bir problem bulunmamaktadır. Teknolojik güçlenme koşullarına her zaman hazırız.

DESTEK

Deskport en zor anlarınızda yanınızda olacaktır.

Siber Güvenlik, Bilgi Güvenliği veya Barındırma Hizmetleri hakkında destek talep edebilirsin.